Kampanie AdWords / Reklama w Google

Kampanie linków sponsorowanych Google AdWords to skuteczny sposób na zwiększenie ruchu na stronie oraz pozyskanie nowych klientów. Główną zaletą reklamy w Google AdWords są natychmiastowe efekty – Twoja reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników Google już pierwszego dnia kampanii.

Co zyskuję dzięki kampanii AdWords?

 • Szybkie dotarcie do nowych klientów
  Reklama na pierwszej stronie wyników Google od pierwszego dnia kampanii
 • Płatność tylko za efekty
  Płatność tylko za kliknięcie w reklamę oraz obsługę kampanii
 • Oszczędność i elastyczność
  Pełna kontrola nad budżetem kampanii i możliwość zmian w dowolnym momencie
 • Kupon 250zł na start pierwszej kampanii
  Kupon AdWords przeznaczony dla firm, które korzystają po raz pierwszy z kampanii AdWords

Dla kogo są kampanie AdWords?

Kampanie linków sponsorowanych Google AdWords ze względu na natychmiastowe efekty i dużą elastyczność świetnie sprawdzają się w sytuacjach:

 • Szybkie pozyskanie klientów dla nowych firm
 • Oferty sezonowe, promocje, wyprzedaże
 • Reklama kierowana na konkretne miejsca lub czas
 • Uzupełnienie pozycjonowania dzięki natychmiastowym efektom

Odbierz 250zł na start pierwszej kampanii!

Chcesz spróbować jak skuteczne są kampanie Google AdWords? Mamy dla Ciebie kupon 250zł na start pierwszej kampanii. Kupon dostępny jest wyłącznie dla firm korzystających z usługi Google AdWords po raz pierwszy. Premia w wysokości 250zł pojawi się w budżecie kampanii po wydaniu pierwszych 100zł na reklamę AdWords.

Dlaczego potrzebuję specjalisty AdWords?

Kampanię linków sponsorowanych Google AdWords może uruchomić każdy samodzielnie, dlaczego więc warto zlecić to zadanie specjaliście? Doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu wielu kampanii pozwala nam kreować je w sposób skuteczny, zgodnie z celami biznesowymi i z maksymalnym wykorzystaniem dostępnego budżetu. Korzystając z pomocy specjalisty AdWords masz pewność, że Twój budżet reklamowy jest wykorzystany w możliwie najlepszy sposób, a dobrze skomponowane reklamy trafiają do Twoich potencjalnych klientów.

Państwa kampanie AdWords prowadzi Paweł Rabinek – certyfikowany specjalista Google AdWords

Certyfikat Google AdWords

Certyfikat Google Analytics

Posiadamy status Google Partner, co potwierdza jakość prowadzonych przez nas kampanii. Autentyczność statusu partnera Google można zweryfikować klikając w poniższe logo:

RedSEO - Partner Google

Działamy w zgodzie z wymaganiami Google dla partnerów zewnętrznych. Dokument informacyjny Google AdWords – Przewodnik dla reklamodawców: współpraca z partnerem zewnętrznym.